Jak to funguje

skoleni Poradci Salve Finance zajišťují svým klientům finanční svobodu mimo jiné i tím, že při spolupráci kladou velký důraz na to, co všichni používáme každý den. Naučte se to také.

Téměř každý z nás využívá denně internet. Síla internetu je důvod, proč poradci začínající podnikat se Salve mají velkou konkurenční výhodu oproti tradičnímu síťovému marketingu. S pomocí přátel, rodiny a dalších kontaktů mohou Salve poradci měsíčně šetřit náklady a začít rychleji vydělávat.

Počáteční investice jsou minimální. Navíc – když se Vám nebude práce s VIP portálem líbit, garantujeme její vrácení. Nejsme prodejní portál nabízející zboží, které bychom museli držet na skladě. Nabízíme služby. Využitím těchto služeb se poradci Salve vyhnou komplikacím a chybám a mohou se soustředit na získávání a servis nových klientů.

Chcete dosáhnout úspěchu a získat co největší potenciál? Využívejte snadný a inteligentní systém VIP klienta, jenž pro Vás vytvořila společnost Salve Finance, a.s.. Systém byl navržen tak, aby poskytoval maximální business podporu, návod, jak neomezeně profitovat každý den a vést sebe a svůj tým k dosažení lepších výsledků.

Chcete se dozvědět více o pozoruhodných výhodách, které přináší podnikání se Salve? Budeme Vás kontaktovat.

Staňte se naším klientem Staňte se naším klientem

Chcete získat přístup do klientského portálu, ale nejste naším klientem?

Potřebujete pomoci s plánovaním svých osobních financí, hypotékou, spořením pro děti, pojistkou auta i úrazu nebo třeba se zajištěním?

Kontaktujte nás

Aktivujte si VIP přístup Jak si aktivovat VIP přístup?

Jste naším klientem a chcete mít přístup ke svým smlouvám online?

V případě platného Osobního Finančního Auditu je Vám přístup aktivován automaticky. Pokud chcete využívat nadstandardních služeb, aktivujte si VIP přístup do našeho Klientského portálu v interní sekci po přihlášení.

Jednoduše a bezpečněJednoduše a bezpečně

Výhody našeho klientské portálu:

  • náhled na všechny Vaše smlouvy na jednom místě
  • přehledné zobrazení veškerých výhod
  • sjednání vybraných finančních produktů podle vašich požadavků on-line

Více informací